نمایش 1 - 12 کالا از 90

کرکماز

معرفی برند کرکماز

شرکت کرکماز (Korkmaz) فعالیت خود را در سال 1972 در محیطی به مساحت 50 مترمربع در شهر استانبول آغاز کرد. برند کرکماز (Korkmaz) توانسته است در سال‌های اخیر خود را به یکی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان شاخص کشور ترکیه تبدیل کند. عمده فعالیت‌های برند کرکماز (Korkmaz) را می‌توان محصولات آشپزخانه دانست؛ استفاده از مواد اولیه مرغوب و به‌طور ویژه استیل ضدزنگ و طراحی بسیار زیبا و باکیفیت این محصول سبب شد که بتواند در سال 2011 میلادی جایزه طراحی ویژه ترکیه را کسب کند. همچنین کرکماز (Korkmaz) موفق شد تا در سال 2015 گواهینامه ISO 9001 را به دست بیاورد.

تولیدات برند کرکماز (Korkmaz) در سه دسته‌بندی کلی جای می‌گیرند.73 درصد تولیدات کرکماز (Korkmaz) که قسمت عمده تولیدات این برند ترک محسوب می‌شود به لوازم آشپزخانه اختصاص دارد که در کارخانه‌های شهر کاندیرا صورت می‌گیرد. لوازم برقی آشپزخانه تنها 19 درصد تولیدات برند کرکماز (Korkmaz) را شامل می‌شود؛ این بخش در سال 2015 در شهر توزلا به بهره‌برداری رسید؛ و ظروف غذاخوری با 8 درصد کمترین میزان تولید این برند خوش آوازه و مطرح ترک را تشکیل می‌دهد. شایان‌ذکر است که برند کرکماز (Korkmaz) اولین محصولات خود را در سال 1990 به لبنان صادر کرد و در حال حاضر به بیش از 120 کشور جهان ازجمله ایران، محصولات خود را صادر می‌کند.

افتخارات برند کرکماز (Korkmaz) به همین‌جا محدود نمی‌شود. این برند در سال 2019، رتبه نخست را در میان مراکز تحقیق و توسعه صنعت ظروف آشپزخانه به دست آورد؛ همچنین این برند جزو پنج شرکت اول در ترکیه بود که در سال 2020 موفق شد گواهینامه تولید ایمن Covid-19 را کسب کند که نشان می‌دهد تا چه حد به تولید باکیفیت و مدرن اهمیت می‌دهد.

فروشگاه اینترنتی دکه (DAKEE) به‌عنوان فروشگاهی که سعی در ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان خود دارد، سعی کرده است تا انواع محصولات با برند کرکماز (Korkmaz) را با کیفیت عالی، به‌راحتی و در اسرع وقت در اختیار شما همراهان همیشگی سایت دکه (DAKEE) قرار دهد. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه دکه (DAKEE) انواع محصولات برند کرکماز (Korkmaz) نظیر کتری قوری کرکماز، سرویس قابلمه کرکماز، سرویس پخت‌وپز کرکماز، زودپز کرکماز، سماور برقی کرکماز، چای ساز کرکماز، کتری کرکماز، جاروبرقی ایستاده کرکماز، ساندویچ ساز و گریل کرکماز، قهوه ساز و اسپرسوساز کرکماز، گوشت‌کوب برقی کرکماز، خردکن کرکماز و وافل ساز کرکماز را با شرایط استثنایی به‌صورت نقد و اقساط خریداری کنید.

مقایسه ( 0 مورد )