نمایش 1 - 12 کالا از 30

 • چرخ گوشت بوش مدل BOSCH MFW68660
  مشکی

  چرخ گوشت بوش مدل BOSCH MFW68660

  ۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • چرخ گوشت پاناسونیک مدل PANASONIC MK-ZJ3500
  مشکی
 • چرخ گوشت کنوود مدل KENWOOD MG515
  استیل
 • پیشنهاد شگفت انگیز
  چرخ گوشت بوش مدل BOSCH MFW67440
  مشکی
  فروش ویژه

  چرخ گوشت بوش مدل BOSCH MFW67440

  ۷,۹۵۰,۰۰۰ تومان %17
 • چرخ گوشت پاناسونیک مدل PANASONIC MK-ZJ2700
  مشکی
 • چرخ گوشت فیلیپس مدل PHILIPS HR2723
  سیلور
 • چرخ گوشت مولینکس مدل MOULINEX ME682
  مشکی
 • چرخ گوشت فیلیپس مدل PHILIPS HR2714
  سفید
 • چرخ گوشت پاناسونیک مدل PANASONIC MK-GM1700
  سیلور

  چرخ گوشت پاناسونیک مدل PANASONIC MK-GM1700

  ۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • چرخ گوشت کنوود مدل KENWOOD MG474
  مشکی
 • چرخ گوشت کنوود مدل KENWOOD MG470
  سفید

  چرخ گوشت کنوود مدل KENWOOD MG470

  ۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • چرخ گوشت بوش مدل BOSCH MFW68640
  مشکی

  چرخ گوشت بوش مدل BOSCH MFW68640

  ۹,۶۵۰,۰۰۰ تومان

چرخ گوشت

چرخ‌گوشت ابزاری حیاتی در دنیای آشپزی است که با قابلیت‌ها و امکانات بی‌نظیر خود، تبدیل به همراهی اساسی در آشپزخانه‌ها شده است. طراحی خاص، لوازم جانبی کاربردی و ویژگی‌های تنظیم‌پذیری چرخ‌گوشت، به افراد این امکان را می‌دهد که تا حد ممکن ترکیبات گوشت خود را آن‌طور که می‌پسندند تهیه کنند. از مدل‌های خانگی تا دستگاه‌های صنعتی، چرخ‌گوشت توانسته است آشپزی را به یک تجربه سریع، کارآمد، و دلپذیر تبدیل کند. برای آماده‌سازی سریع انواع کباب، کوفته، برگر و دیگر غذاهای گوشتی، چرخ‌گوشت بهترین همراه آشپزخانه شما خواهد بود.

مزایای استفاده از چرخ‌گوشت

استفاده از چرخ‌گوشت در آشپزخانه مزایای فراوانی دارد، مانند:

تازگی مواد: با خرد کردن گوشت در همان لحظه، تازگی و کیفیت مواد حفظ می‌شود و استفاده از گوشت تازه، کمترین آلودگی ممکن را فراهم می‌کند.

تنوع در آشپزی: با چرخ‌گوشت می‌توانید به‌سرعت انواع مختلف غذاهای گوشتی مانند کوفته، برگر، و سوسیس را آماده کنید و به تنوع غذایی آشپزی خود بیفزایید.

استفاده از گوشت با کمترین چربی: با خرد کردن گوشت، می‌توانید نوع و میزان چربی مورداستفاده را کنترل کرده و از گوشت با کمترین مقدار چربی استفاده نمایید.

صرفه‌جویی در هزینه: خرید چرخ گوشت به‌جای گوشت‌های چرخ شده از بازار، اغلب ارزان‌تر است و می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

انواع برندهای چرخ‌گوشت

چرخ‌گوشت از تنوع زیادی در شکل، برند، توان موتور و امکانات جانبی برخوردار است؛ بعضاً برای بسیاری از خانه‌داران، پاسخ این پرسش که چه چرخ‌گوشتی بهتر است، به یک معمای حل ناشدنی بدل می‌گردد.

فروشگاه اینترنتی دکه (DAKEE) انواع برندهای معتبر ایرانی و خارجی چرخ‌گوشت را برای استفاده کاربران خود با بهترین کیفیت‌ها و کم‌ترین قیمت‌ها را در اختیار شما می‌گذارد.

شما کاربران فروشگاه اینترنتی دکه (DAKEE) می‌توانید انواع برندهای چرخ‌گوشت فیلیپس (PHILIPS)، چرخ‌گوشت پاناسونیک (PANASONIC)، چرخ‌گوشت مولینکس (MOULINEX)، چرخ‌گوشت بوش (BOSCH)، چرخ‌گوشت کنوود (KENWOOD)، چرخ‌گوشت تفال (TEFAL)، چرخ‌گوشت پارس خزر (PARS KHAZAR)، چرخ‌گوشت ویداس (VIDAS)، چرخ‌گوشت گاستروبک (GASTROBACK)، چرخ‌گوشت تولیپس (TULIPS)، چرخ‌گوشت بیم (BEEM)، چرخ‌گوشت گوسونیک (GOSONIC)، فوما (FUMA) و چرخ‌گوشت بلک اند دکر (BLACK & DECKER) را در فروشگاه اینترنتی دکه (DAKEE) با بهترین کیفیت و منصفانه‌ترین قیمت ممکن، به‌صورت نقد و اقساط تهیه نمایید.

کلیدواژه‌ها:

چرخ‌گوشت، قیمت چرخ‌گوشت، قیمت چرخ‌گوشت پارس خزر، قیمت چرخ‌گوشت پاناسونیک، قیمت چرخ‌گوشت بوش، قیمت چرخ‌گوشت پارس خزر 1400، چرخ‌گوشت اسمگ، چرخ‌گوشت آ ا گ، چرخ‌گوشت بلک اند دکر، چرخ‌گوشت پارس خزر، چرخ‌گوشت بوش مدل mfw67440، چرخ‌گوشت بوش مدل mfw68660، چرخ‌گوشت پارس خزر مدل بوفالو، چرخ‌گوشت پاناسونیک 2500، چرخ‌گوشت پاناسونیک 3500، چرخ‌گوشت تولیپس، چرخ‌گوشت توشیبا، چرخ‌گوشت تفال، چرخ‌گوشت چندکاره، چرخ‌گوشت سیلور کرست، چرخ‌گوشت توشیبا، چرخ‌گوشت تولیپس، چرخ‌گوشت بوفالو

مقایسه ( 0 مورد )