براساس قیمت:
برند
رنگ بندی

نمایش 1 - 6 کالا از 6

پاکت جاروبرقی

پاکت جارو برقی یکی از ابزارهای اساسی است که به شما کمک می‌کند تا با بهترین کارایی و بهداشت، خانه خود را تمیز کنید. پاکت جارو برقی نه‌تنها به بهبود کارایی جارو برقی کمک می‌کند بلکه ازنظر بهداشتی نیز حائز اهمیت است. این پاکت‌ها به‌عنوان قسمتی از جارو برقی عمل می‌کنند و ذرات معلق و آلاینده‌ها را با کارایی بالا به داخل خود جذب کرده و از توزیع آن‌ها در هوا جلوگیری می‌کنند؛ به‌علاوه اینکه این پاکت‌ها معمولاً دارای فیلترهای با کیفیت هستند که می‌توانند ذرات ریز و باکتری‌ها را ضبط کرده و از بازگشت آن‌ها به هوا جلوگیری نمایند.

در هنگام خرید پاکت جارو برقی، در نظر گرفتن برخی نکات می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین محصول را انتخاب کنید. در ادامه تعدادی از این نکات آورده شده‌اند:

  1. سازگاری با برند و مدل جارو برقی:

اطمینان حاصل کنید که پاکت موردنظر با برند و مدل جارو برقی شما سازگار است. هر جارو برقی ممکن است نیاز به پاکت‌های خاصی داشته باشد.

  1. جنس پاکت:

مواد ساخت پاکت نقش مهمی در عملکرد آن ایفا می‌کند. پاکت‌های از جنس مقاوم و با کیفیت می‌توانند طول عمر بیشتری داشته باشند.

  1. فیلترهای هوا:

برخی پاکت‌ها دارای فیلترهای هوا هستند که از ورود ذرات معلق به هوا جلوگیری می‌کنند؛ این ویژگی به بهبود کیفیت هوا در محیط کمک می‌کند.

  1. ظرفیت و حجم:

ظرفیت پاکت جارو برقی بر اساس نیاز خودتان و اندازه فضایی که قصد تمیزکاری دارید انتخاب کنید. پاکت‌های بزرگ‌تر مناسب برای فضاهای بزرگ‌تر هستند.

  1. سیستم بسته‌بندی و تعویض:

نحوه بسته‌بندی پاکت و سهولت در تعویض آن نیز مهم است. برخی پاکت‌ها دارای سیستم‌هایی برای جلوگیری از خروج آلودگی در هنگام تعویض هستند.

  1. نکات خاص برای حساسیت‌ها:

در صورت داشتن حساسیت به مواد خاص، به محتوای پاکت و مواد استفاده‌شده در ساخت آن دقت کنید.

انواع پاکت جارو برقی:

برندها و تنوع پاکت‌های جارو برقی در بازار بسیار فراوان است؛ به‌طوری‌که معمولاً مصرف‌کنندگان با این پرسش روبه‌رو می‌شوند که از کدام پاکت جارو برقی باید استفاده کنند و تفاوت این برندها و مدل‌ها در چیست؟

به‌طورکلی پاکت‌های جارو برقی موجود در بازار را می‌توان به 4 گروه تقسیم کرد.

پاکت جاروبرقی دائمی (بدون نیاز به تعویض)

این نوع پاکت‌ها نیازی به تعویض ندارد. این نوع پاکت‌ها معمولاً با فناوری نانو ساخته می‌شوند و پس از پر شدن، باید نسبت به تخلیه آن‌ها اقدام کرد تا بتوان مجدداً از آن‌ها استفاده نمود. یکی از معایب این نوع پاکت‌ها وجود منافذ بسیار ریزی است که نسبت به پاکت‌های یک‌بارمصرف دارند. این عیب موجب عبور گردوخاک به داخل موتور می‌شود که نتیجتاً کاهش مکش جاروبرقی و کاهش عمر مفید دستگاه را به همراه دارد. هرچند این پاکت‌ها نسبت به پاکت‌های قابل تعویض مقرون به‌صرفه‌تر هستند؛ ولی این پاکت‌ها سبب افزایش فشار به موتور جاروبرقی در هنگام مکش می‌شوند؛ همچنین که تخلیه آن‌ها باوجود بسیاری از ذرات ریز و باکتری‌های آلرژی‌زا نیز یک چالش بزرگ محسوب می‌شود.

پاکت جاروبرقی Type G؛ ظرفیت بالاتر و افزایش مکش جاروبرقی

پاکت جاروبرقی نوع G، بزرگ‌ترین نوع پاکت جاروبرقی موجود در بازار لوازم‌خانگی به شمار می‌رود. از این مدل معمولاً برای جاروبرقی‌هایی مثل بوش، سامسونگ، آاگ و سایر برندها استفاده می‌شود. گنجایش بالای این نوع پاکت‌ها سبب افزایش قدرت مکش جاروبرقی می‌شود و درنتیجه از وارد آمدن فشار به موتور جاروبرقی ممانعت به عمل می‌آید. جهت استفاده از پاکت جاروبرقی نوع G، حتماً باید از مدل دستگاه خود آگاه باشید تا پاکتی متناسب با جاروبرقی خود خریداری نمایید. هرگز از پاکت جاروبرقی که مناسب دستگاه جاروبرقی شما نیست، استفاده نکنید. این کار در درازمدت موجب آسیب به موتور می‌شود. برای مثال، اگر از پاکت جاروبرقی غیراستاندارد بوش استفاده کنید، موتور دستگاه متحمل فشار بالایی وارد می‌شود و بعد از مدتی نیاز به تعمیر جاروبرقی خود پیدا می‌کنید.

پاکت جاروبرقی Type P؛ مناسب‌ترین فیلتر جهت ممانعت از عبور گردوخاک

انواع مخصوصی از پاکت‌های جاروبرقی در بازار به فروش می‌رسند که به type P شناخته می‌شوند. این پاکت‌ها فقط در تعدادی از مدل‌های جاروبرقی به کار می‌روند. این پاکت‌ها دارای ۵ لایه میکروفیلتر به جهت جلوگیری از عبور ریز‌ترین ذرات گردوغبار هستند. همچنین، این پاکت‌ها به جهت ظرفیت زیادی که دارند، سبب افت مکش جاروبرقی یا وارد آمدن فشار به موتور دستگاه نمی‌شوند و این نوع جاروبرقی‌ها معمولاً به تعمیر موتور در زمان استفاده نیاز پیدا نمی‌کنند.

پاکت جاروبرقی یک‌بارمصرف؛ بهترین نوع برای کاهش آلرژی و حساسیت

پاکت‌های جاروبرقی یک‌بارمصرف تنها این امکان را دارند که تا زمان پرشدن مورداستفاده قرار بگیرند. روش نصب و تخلیه این پاکت‌ها بسیار ساده است و ازنظر بهداشتی نیز با داشتن درب محافظ گردوخاک را در محیط خانه شما منتشر نمی‌کنند. یکی از مزایای پاکت‌های یک‌بارمصرف جاروبرقی این است که متناسب با همه دستگاه‌ها طراحی و ساخته می‌شوند. پس شما فقط نیاز دارید تا متناسب با برند و نوع جاروبرقی خود، پاکت یک‌بارمصرف آن را خریداری کنید و استفاده نمایید.

خرید پاکت جاروبرقی از دکه

شما مصرف کنندگان عزیز می‌توانید انواع پاکت‌های جارو برقی‌های بوش (BOSCH)، آ ا گ (AEG)، فیلیپس (PHILIPS)، الکترولوکس (ELECTROLUX)، پارس خزر (PARS KHAZAR)، سامسونگ (SAMSUNG)، ال جی (LG)، هیتاچی (HITACHI) و میله (MIELE) را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت به راحتی از سایت اینترنتی فروشگاه آنلاین دکه (DAKEE) خریداری نمایید.

کلید واژه ها:

پاکت جاروبرقی، پاکت جاروبرقی بوش، قیمت پاکت جاروبرقی بوش، قیمت پاکت جاروبرقی، پاکت جاروبرقی سامسونگ، انواع پاکت جاروبرقی، پاکت جاروبرقی AEG، کیسه جاروبرقی AEG، کیسه جاروبرقی AEG VX9، پاکت جاروبرقی بوش مدل bgl8pro5، پاکت جاروبرقی بوش مدل bgl5pro5، پاکت جاروبرقی میله c3، پاکت جاروبرقی دوو، پاکت جاروبرقی بوش gall، پاکت جاروبرقی پارس خزر 1400، پاکت جاروبرقی پارس خزر 2500، پاکت جاروبرقی پارس خزر 2000، پاکت جاروبرقی پارس خزر 1800، پاکت جاروبرقی بوش سری 8، پاکت جاروبرقی ناسیونال، پاکت جاروبرقی ال جی 3700

مقایسه ( 0 مورد )