نمایش 1 - 12 کالا از 39

 • اتو مخزن دار بوش مدل BOSCH TDS6040
  مشکی

  اتو مخزن دار بوش مدل BOSCH TDS6040

  ۸,۸۵۰,۰۰۰ تومان
 • اتو مخزن دار تفال مدل TEFAL GV9620
  مشکی

  اتو مخزن دار تفال مدل TEFAL GV9620

  ۱۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • اتو مخزن دار تفال مدل TEFAL GV9080
  سورمه ای
 • اتو مخزن دار تفال مدل TEFAL GV6771
  بنفش
 • پیشنهاد شگفت انگیز
  اتو مخزن دار فیلیپس مدل PHILIPS PSG8030
  سرمه ای
  فروش ویژه

  اتو مخزن دار فیلیپس مدل PHILIPS PSG8030

  ۲۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان %5
 • اتو مخزن دار فیلیپس مدل PHILIPS GC7930
  بنفش

  اتو مخزن دار فیلیپس مدل PHILIPS GC7930

  ۱۰,۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • اتو مخزن دار تفال مدل TEFAL GV9820

  اتو مخزن دار تفال مدل TEFAL GV9820

  ۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • اتو مخزن دار تفال مدل TEFAL GV8981
  سفید آبی
 • اتو مخزن دار فیلیپس مدل PHILIPS GC7808
  بنفش

  اتو مخزن دار فیلیپس مدل PHILIPS GC7808

  ۱۰,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • اتو مخزن دار تفال مدل TEFAL GV5266
  بنفش
 • اتو مخزن دار بوش مدل BOSCH TDS3831104
  بنفش
 • اتو مخزن دار کنوود مدل KENWOOD SSP70
  سفید آبی

اتو مخزن دار

اتوهای مخزن دار، نوع خاصی از اتو بخار هستند که با داشتن مخزن آب اضافی، توانایی تولید مقدار زیادی بخار آب را برای مدت طولانی دارند و به آسانی انواع چین و چروک‌ها را از لباس‌ها حذف می‌کنند. از ویژگی‌های اتوهای مخزن دار می‌توان به قابلیت تنظیم دما، استفاده آسان و طراحی خاص اشاره کرد. اتوهای مخزن دار باعث می‌شوند فرآیند اتوزدن به یک تجربه آسان و مؤثر تبدیل شود و لباس‌های شما به سرعت آماده استفاده شوند.

مزایای استفاده از اتوبخار مخزن دار

تولید بخار قوی: اتوهای مخزن دار با داشتن مخزن بزرگ آب، بخار زیادی تولید می‌کنند که سبب تمیزکاری موثرتر و از بین رفتن چین و چروک‌ها می‌شود.

قابلیت تنظیم دما: بیشتر اتوهای مخزن دار دارای قابلیت تنظیم دما هستند که این امکان را فراهم می‌کند تا با توجه به نوع پارچه، دمای مناسب را برای اتوزدن انتخاب کنید.

کمک به طول عمر لباس‌ها: با تولید بخار و داشتن سیستم‌های خاص اتوکشی، این اتوها به حفظ بافت و کیفیت لباس‌ها کمک می‌کنند و از آسیب به بافت پارچه‌ها جلوگیری می‌کنند.

کاربری آسان: اکثر اتوهای مخزن دار با طراحی ساده به کاربران اجازه می‌دهند تا به راحتی از آنها استفاده کنند؛ حتی برای افرادی که چیزی از اتوزدن نمی‌دانند.

سرعت در آماده به کار شدن: مخازن بزرگ آب اتوهای مخزن دار باعث می‌شود که آماده به کار شدن این اتوها بسیار سریع صورت بگیرد و نیاز به تعویض مکرر آب کاهش یابد.

قابل استفاده بر روی انواع پارچه: این اتوها بر روی انواع مختلفی از پارچه، از جمله پارچه‌های حساس و ضخیم، قابل استفاده هستند.

انواع برندهای اتو مخزن دار

تنوع و برندهای اتو مخزن دار در بازار بسیار زیاد است؛ و بعضاً بسیاری با این پرسش مواجه می‌شوند که بهترین مارک و برند اتومخزن دار چیست؟

فروشگاه اینترنتی دکه (DAKEE) طیف گسترده‌ای از انواع اتوهای مخزن دارهای حرفه‌ای ایرانی و خارجی را برای استفاده کاربران خود معرفی کرده که از نظر کیفیتی بسیار قابل توجه هستند.

شما کاربران فروشگاه اینترنتی دکه می‌توانید انواع برندهای اتو مخزن دار فیلیپس (PHILIPS)، اتو مخزن دار تفال (TEFAL)، اتو مخزن دار بوش (BOSCH)، اتو مخزن دار آاگ (AEG)، اتو مخزن دارالکترولوکس (ELECTROLUX)، اتو مخزن دار بیم (BEEM)، اتو مخزن دار براون (BRAUN)، اتومخزن دار پاناسونیک (PANASONIC) و اتو مخزن دار جانسون (JOHNSON) را در فروشگاه اینترنتی دکه (DAKEE) با بهترین کیفیت و منصفانه‌ترین قیمت ممکن، به صورت نقد و اقساط تهیه نمایید.

کلیدواژه‌ها:

اتو مخزن دار،قیمت اتو مخزن دار،قیمت اتو مخزن دار تفال،قیمت اتو مخزن دار فیلیپس،اتو مخزن دار ایرانی،اتو مخزن دار الکترولوکس،اتو مخزن دار مایر،اتو مخزن دار سیلتر،اتو مخزن دار بوش،اتو مخزن دار بایترون،اتوبخار مخزن دار،اتو مخزن دار پاناسونیک،اتو مخزن دار 9550تفال، اتو مخزن دار 6120تفال، اتو مخزن دار 9220تفال، اتو مخزن دار 6131تفال،اتو مخزن دار حرفه‌ای

مقایسه ( 0 مورد )